teamImg

Hakkımızda

KPM İleri Teknolojileri ve Danışmanlık firması, bünyesinde yer alan uzman mühendis ve tasarımcı kadrosuyla: savunma, havacılık-uzay, otomotiv ve beyaz eşya sektörlerinde yazılım ve tasarım çözümleri geliştirmektedir. Firmamız, Türkiye'nin katma değerli üretim hedeflerine ulaşmasını ilke edinmiş bir teknoloji firmasıdır.


Güçlü kadrosu ve bilgi birikimi ile KPM; tasarım, modelleme, 3B yazıcı üretimi, 3B baskı modelleme, akıllı üretim ve bilgisayarla tümleşik üretim yöntemlerinde yazılım çözümleri gibi mühendislik uygulamalarını dünya standartlarında sunmaktadır.

contentImg

Misyonumuz

Şirketimiz; 3-Boyutlu Yazıcılar şeklinde adlandırılan mevcut katmanlı üretim (additive manufacturing) teknolojileri başta olmak üzere parça imalat yöntemlerinde her açıdan kaliteli bir hizmet vermek, yerli imkânlarla üretim alanında yazılım çözümleri ile yeni teknolojiler geliştirmek misyonuyla hareket etmektedir.

contentImg

Vizyonumuz

Şirketimizin vizyonu; üst teknoloji akıllı ve verimli üretim uygulamalarıyla görüntüleme ve kontrol yazılım sistemlerinin yerli kaynaklara dayanan sağlayıcısı ve geliştiricisi olmak, katmanlı üretim uygulamalarında yerli pazarın lideri pozisyonunda yurtdışına ihracat seviyesinde hizmet verebilmektir.

contentImg

Değerlerimiz

Dürüst olmak,

Azimli olmak,

Bilim ve ilim ekseninde hareket etmek,

Müşteri odaklı olmak,

Çevreye ve topluma saygılı olmak.

Ekibimiz

Hasan Aktan

Hasan Aktan

Kurucu Ortak

TOBB ETÜ Malzeme ve Nano Teknoloji Mühendisliğinden mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında KPM İleri Teknolojileri ve Danışmanlık firmasını kurmuştur. Firmanın kurucu ortağı ve şirketin pazarlama ve satış işlerinden sorumludur.

Gökberk Serin, Msc.

Gökberk Serin, Msc.

Kurucu Ortak

TOBB ETÜ Makine Mühendisliğinden mezun olduktan sonra, üniversitede kalarak yüksek lisans ve doktora programı boyunca talaşlı imalat ve eklemeli imalat yöntemlerinde çeşitli projelerde yer almıştır. Firmanın kurucu ortağı, proje yöneticisi ve iş geliştirme sorumlusudur.

Fırat Memu, Msc.

Fırat Memu, Msc.

Teknoloji Sorumlusu

TOBB ETÜ Makine Mühendisliği Bölümünde lisans derecesini aldıktan sonra, eklemeli imalat yöntemi üzerine yüksek lisansını tamamlamış ve üretim yöntemleri ve malzeme davranışları üzerine doktora programına devam etmektedir.

Uğur Güdelek, Msc.

Uğur Güdelek, Msc.

Yazılım Sorumlusu

ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliğinden mezun olduktan sonra TOBB ETÜ'de Bilgisayar Mühendisliği bölümünde yüksek lisans ve doktora programını devam ettirirken makine öğrenmesi ve görüntü işleme alanlarında birçok projede yer aldı.

Mert Özdemir

Mert Özdemir

Tasarım Mühendisi

TOBB ETÜ Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında 3B yazıcıların tasarlanması ve üretilmesi konularında projelerde yer almıştır. Mühendislik tasarımı ve modelleme alanında yetkili mühendistir.

Murat Berke Oktay

Murat Berke Oktay

Endüstriyel Tasarımcı

TOBB ETÜ Makine Mühendisliği ve Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında 3B yazıcıların tasarlanması ve üretilmesi konularında projelerde yer almıştır. Ürünlerimizin mühendislik ve endüstriyel tasarımlarından sorumludur.

Ahmet Ersin Meydan

Ahmet Ersin Meydan

Biyomedikal Mühendisi

TOBB ETÜ Biyomedikal Mühendisliği Bölümü lisans programını tamamladıktan sonra aynı üniversitede yüksek lisans programına devam etmektedir. Kontrollü İlaç Taşınımı Sistemleri, Biyomalzemeler ve Doku Mühendisliği gibi alanlarda çalışmalarını yürütmektedir.