teamImg

Hakkımızda

KPM İleri Teknolojileri ve Danışmanlık firması, bünyesinde yer alan uzman mühendis ve tasarımcı kadrosuyla: savunma, havacılık-uzay, otomotiv ve beyaz eşya sektörlerinde yazılım ve tasarım çözümleri geliştirmektedir. Firmamız, Türkiye'nin katma değerli üretim hedeflerine ulaşmasını ilke edinmiş bir teknoloji firmasıdır.


Güçlü kadrosu ve bilgi birikimi ile KPM; tasarım, modelleme, 3B yazıcı üretimi, 3B baskı modelleme, akıllı üretim ve bilgisayarla tümleşik üretim yöntemlerinde yazılım çözümleri gibi mühendislik uygulamalarını dünya standartlarında sunmaktadır.

contentImg

Misyonumuz

Şirketimiz; 3-Boyutlu Yazıcılar şeklinde adlandırılan mevcut katmanlı üretim (additive manufacturing) teknolojileri başta olmak üzere parça imalat yöntemlerinde her açıdan kaliteli bir hizmet vermek, yerli imkânlarla üretim alanında yazılım çözümleri ile yeni teknolojiler geliştirmek misyonuyla hareket etmektedir.

contentImg

Vizyonumuz

Şirketimizin vizyonu; üst teknoloji akıllı ve verimli üretim uygulamalarıyla görüntüleme ve kontrol yazılım sistemlerinin yerli kaynaklara dayanan sağlayıcısı ve geliştiricisi olmak, katmanlı üretim uygulamalarında yerli pazarın lideri pozisyonunda yurtdışına ihracat seviyesinde hizmet verebilmektir.

contentImg

Değerlerimiz

Dürüst olmak,

Azimli olmak,

Bilim ve ilim ekseninde hareket etmek,

Müşteri odaklı olmak,

Çevreye ve topluma saygılı olmak.

Ekibimiz

contentImg

Hasan Aktan

Kurucu Ortak

TOBB ETÜ Malzeme ve Nano Teknoloji Mühendisliğinden mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında KPM İleri Teknolojileri ve Danışmanlık firmasını kurmuştur. Firmanın kurucu ortağı ve şirketin pazarlama ve satış işlerinden sorumludur.

contentImg

Gökberk Serin, Msc.

Kurucu Ortak

TOBB ETÜ Makine Mühendisliğinden mezun olduktan sonra, üniversitede kalarak yüksek lisans ve doktora programı boyunca talaşlı imalat ve eklemeli imalat yöntemlerinde çeşitli projelerde yer almıştır. Firmanın kurucu ortağı, proje yöneticisi ve iş geliştirme sorumlusudur.

contentImg

Uğur Güdelek, Msc.

Yazılım Sorumlusu

ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliğinden mezun olduktan sonra TOBB ETÜ'de Bilgisayar Mühendisliği bölümünde yüksek lisans ve doktora programını devam ettirirken makine öğrenmesi ve görüntü işleme alanlarında birçok projede yer aldı.

contentImg

Alper Zobu

Yazılım Mühendisi

ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliğinden mezun olduktan sonra Savunma ve Havacılık alanında önemli şirketlerde bir çok projede yer almıştır. TOBB ETÜ'de Bilgisayar Mühendisliği bölümünde yüksek lisans programına devam etmektedir.

contentImg

Mert Özdemir

Tasarım Mühendisi

TOBB ETÜ Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında 3B yazıcıların tasarlanması ve üretilmesi konularında projelerde yer almıştır. Mühendislik tasarımı ve modelleme alanında yetkili mühendistir.

contentImg

Murat Berke Oktay

Endüstriyel Tasarımcı

TOBB ETÜ Makine Mühendisliği ve Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında 3B yazıcıların tasarlanması ve üretilmesi konularında projelerde yer almıştır. Ürünlerimizin mühendislik ve endüstriyel tasarımlarından sorumludur.